Chevron Left
Proje Yönetiminin Temelleri に戻る

Google による Proje Yönetiminin Temelleri の受講者のレビューおよびフィードバック

4.9
379件の評価
28件のレビュー

コースについて

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

人気のレビュー

BA

2022年1月15日

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

YT

2022年1月16日

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

フィルター:

Proje Yönetiminin Temelleri: 1 - 25 / 31 レビュー

by Burhan A

2022年1月16日

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

by Yusuf T

2022年1月17日

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

by Muhammed C D

2022年1月29日

Harika bir kurstu. Bana birçok bilgi ve yeni bir bakış açısı kazandırdı. Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

It was a great course. It gave me a lot of information and a new perspective. I learned many concepts and functions about the projects .

by Özgen K

2022年1月9日

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

by Sema T

2022年1月24日

Yeni bir sektöre adım atma sürecinde Caursera'dan aldığım Proje Yönetiminin Temelleri kursu güçlü ve zayıf yönlerimi anlamama yardımcı oldu. Bu kurs bana güven verdi. Anlatım açık ve anlaşılırdı .Teşekkür ederim .

by İpek Ö

2022年1月10日

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

by Sena A

2022年1月24日

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

by Çağrı D

2022年4月6日

Gerçekten iş hayatımda çok yararlı bir yere sahip olacağını düşündüğüm bir sertifika programıydı. Çok zevk aldım her dersden

by Firdevs E Ç

2022年1月15日

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

by Zeynep E

2022年2月4日

Hiç sıkılmadan öğrenebileceğiniz, içeriği dolu dolu geçen eğitici bir eğitim.

by GhoulYabani

2022年1月23日

Çok güzeldi. Yeni bir meslek dalına harika bir giriş yapmış bulundum.

by Didem B

2022年1月24日

Harika bir kurstu. Bana pek çok bilgi ve yeni bir bakış açısı kattı.

by Furkan K

2022年2月3日

It was a perfect brief explanation of basis of Project Management.

by Melissa C

2022年1月23日

it was a very nice course, i have learned a lot thank you so much.

by Samet A

2022年3月18日

Very very exciting and well-organized course. Thanks alot !!

by BANU Y

2022年1月13日

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

by Serkan Y

2022年1月22日

Çok yararlı, detaylı ve anlaşılabilir bir kurs. Tebrikler.

by Beril B

2022年1月25日

Very good and clearly explained, an engaging course.

by Deleted A

2022年1月10日

It was great for a start. It went on smoothly.

by Meryem R D

2022年1月21日

​Çok keyifli bir başlangıçtı.

by Gökhan B

2022年1月29日

A great course with depth.

by Edanur Ç

2022年2月27日

Harika bir program oldu

by Uğur Y

2022年3月26日

Kaliteli bir eğitim

by Recep

2022年1月31日

Balanced and great!

by Aziz R D

2022年1月21日

H​ARİKA 👏👏👏